Jak przymocować lustro do ściany

Od lat wnętrza naszych domów zdobią lustra łódź. Choć niektórzy uważają, że muszą pełnić swoje podstawowe funkcje – służyć do przeglądania się, zdecydowanie coraz więcej osób uważa, że czasem są lepszą ozdobą niż lampy, wazony, a wręcz obrazy. Galeria lustrzana może optycznie powiększyć wnętrze i rozświetlić je.

Kształt i wielkość luster zależy jedynie i tylko od wyobraźni właścicieli. Każdy zakład szklarski łódź może przygotować szkło na wymiar łódź dowolnej wielkości. A dodatkowo klienci mogą wybrać, w jakich ramach pragną umieścić lustra, jeżeli w ogóle pragną to robić. Zdecydowanie najbardziej skuteczne są ramy ze złota. W stylizowanych wnętrzach sprawdzą się te malowane farbą w typie starego złota. W innowacyjnych i przestronnych takie zupełnie błyszczące. W wielu wypadkach zdecydowanie lepiej wyglądać będą lustra bez ram. Takie również można zamówić. Jak montować lustra na ścianie? Istnieją dwa podstawowe sposoby. Po pierwsze lustro można przykleić na kleju cementowym. To chyba najprostsze rozwiązanie, niemniej jednak niestety takie lustro przykleić można jedynie raz. W praktyce demontaż i ponowne przyklejenie lustra jest niemożliwe. Najczęściej na kleju montuje się lustra łazienkowe, które zwykle wiszą w tym samym miejscu na ścianie i obudowane są ze wszystkich stron płytkami. Najczęściej lustra mocuje się do ścian przy pomocy wkrętów. Wtedy takie lustro wisi na hakach, które są do niego na stałe przyczepione lub na lince, ozdobnym sznurku. Sporą popularnością cieszy się wieszanie na szerokich jutowych sznurkach okrągłych luster.

Więcej: lustra łódź.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.