Wyszukaj organizatora imprez integracyjnych

 

Czy wiesz po co przeprowadza się imprezy w firmach? Taki standardowy pracownik pomysłu, że są one przeprowadzane po to, aby można było uszczęśliwić pracowników i by oni całkiem dobrze się dogadywali. On myśli, że firma robi to dla niego. Tymczasem imprezy integracyjne przeprowadzane są tak naprawdę pod względem pracodawcy i dla jego korzyści, chociaż przy okazji korzysta z tego także pracownik.

Zasada działania jest bardzo prosta. O ile pracownik się na takiej imprezie bawi, to znaczy to, że ona mu się podoba i że firma mu coś w pewnym sensie dała. Dla niego jest to jakby nie patrzeć coś miłego, niemniej jednak automatycznie wywiązuje się dług wdzięczności między pracownikiem i firmą. Dzieje się to z tego względu, że on dostając coś, samoczynnie zobowiązuje się do tego, aby dać też coś od siebie firmie. Imprezy firmowe są fajne, bo scalają pracowników i o to w nich właśnie chodzi. ażeby nawiązać wobec siebie niepisane długi wdzięczności. Chodzi też na pewno o to, aby pracownicy lepiej się ze sobą dogadali, niemniej jednak pomimo wszystko jeszcze ze sobą rywalizowali o lepsze osiągnięcia, bo jak wiadomo taka konkurencja przekłada się w sposób automatyczny na lepsze efekty ichniejszym pracy. Integracja dla firm ma zatem kilka różnych poziomów i tak w rzeczywistości dla każdej osoby jest znakomita. I dla pracowników i dla pracodawców, bo dzięki temu osiągają oni własne prywatne cele i mogą sprawić, że firma będzie działała zwyczajnie całkiem dobrze. To jest tutaj natomiast bardzo istotne w tym wszystkim. Chodzi wszakże o obopólne korzyści, które może przynieść taka kooperacja.

Zobacz: imprezy integracyjne.

One comment

  1. MalyKotek napisał(a):

    Bardzo ciekawy tekst, warto go udostępniać.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.