Sprzedaż klipsów antykradzieżowych

Kradzieże w sklepach są wciąż prawdziwą zmorą każdego przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż detaliczną. Polscy obywatele są na nieszczęście bardzo pomysłowi i ciężko jest dopilnować każdego klienta. Wszystkie sklepy znajdujące się w centrach handlowych najczęściej muszą się zmierzyć ze średnią, miesięczną stratą z powodu kradzieży w wysokości kilku do kilkunastu tyś. zł.

Są to realnie olbrzymie środki finansowe, więc nic zaskakującego, że właściciele sklepów coraz więcej inwestują swoich środków finansowych w działania antykradzieżowe. Jednym z najpopularniejszych są klipsy antykradzieżowe. Klipsy perfekcyjnie sprawdzają się na ubraniach , a oprócz tego elektronice. Odczepienie klipsa bez posiadania profesjonalnego urządzenia jest niezwykle trudne, dlatego jest to z całą pewnością bardzo skuteczny system antykradzieżowy.
Do klipsów potrzebne są bramki antykradzieżowe znajdujące się przy wejściu do sklepów. Bramki są synchronizowane z klipsami, dlatego są wstanie wykryć każdą próbę wynoszenia produktu bez uiszczenia odpowiedniej opłaty. Na pewno żaden konsument nie będzie wstanie wynieść żadnego produktu ze sklepu oznaczonego klipsem. Po zbliżeniu się do bramki z oznakowanym klipsem produktu od razu włączy się alarm. Niestety bramki posiadają jeden minus. Niektóre bramki są podatne na elektronikę, dlatego umieją się włączyć dla osób posiadających ze sobą laptopa. Jest to dość kłopotliwe, niemniej jednak i tak bramki w połączeniu z klipsami są obecnie najbardziej efektownym systemem kradzieżowym i warto zainwestować w niego własne pieniądze.
Zobacz także: bramki sklepowe.

One comment

  1. Tamaron pisze:

    Dobry tekst, polecam go dalej.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.