Jak skutecznie odkażać – ozonowanie

Istnieje wiele metod odkażania, natomiast zdecydowana większość z nich wymaga wykorzystania szkodliwej chemii. Nowoczesnym rozwiązaniem, bez użycia środków chemicznych, jest ozon clean, czyli ozonowanie.
Na czym polega ozonowanie?
Ozonowanie to nowoczesna forma odkażania bez stosowania chemii.

Wykorzystuje się w tym procesie ozon, który znany jest jako silny utleniacz mający zdolność usuwania: bakterii, roztoczy, grzybów, pleśni, niektórych wirusów, szkodliwego tlenku węgla, jak również insektów a także gryzoni. Jeżeli już zatem szukamy ekologicznej metody usuwania zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju, powinniśmy skorzystać z opcji, jaką jest szczecin ozonowanie. Jak wykazały badania, ozon jest silnie bakteriobójczy, a jego działanie jest mniej więcej 50-krotnie skuteczniejsze niż chloru. A przy tym ozon funkcjonuje około 3000 razy szybciej niż chlor. Jego przewaga jest więc nie do podważenia. Wielką zaletą ozonowania jest także to, że zabieg sprawia usuwanie nieprzyjemnych zapachów, a z dokładnością ich źródła, w związku z czym nieprzyjemne wonie nie wracają przez bardzo długi czas. Ta innowacyjna forma jest bardzo często wykorzystywana do odkażania miejsc takich jak: hotele, pensjonaty magazyny, warsztaty samochodowe czy salony kosmetyczne. Nie jest zatem zaskoczeniem, że ozonowanie statków szczecin zyskuje coraz większą popularność dzięki spektakularnym rezultatem uzyskiwanym w krótkim czasie bez stosowania środków chemicznych. Co bardzo ciekawe po zakończeniu procesu ozonowania każdy klient otrzymuje zaświadczenie a także certyfikat ozonowania.
Zobacz także: ozonowanie łodzi szczecin.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.