Ebooki do pobrania

Z roku na rok rośnie popularność e-książek, czyli książek dostępnych w wersji cyfrowej, które mogą być odtwarzane na różnorakich urządzeniach, a więc zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach, smartfonach, jak także specjalny czytnikach. W dodatku, ebooki on-line dostępne są w księgarniach internetowych, które poza e-książek posiadają również popularne audiobooki.
Nowoczesne książki – co warto mieć świadomość tego?
Nie ulega wątpliwości, że papierowe wersje książek bardzo często zastępowane są przez wersje cyfrowe, czyli przyszłościowe książki, które możemy czytać zawsze korzystając z urządzeń takich jak smartfony czy tablety.

Nie ulega zatem wątpliwości, że jest to rozwiązanie wygodne i praktyczne, dlatego tak wielu miłośników książek zamiast wersji papierowej wybiera wersję cyfrową przeznaczoną na przykład na czytniki. E-książki dostępne są w trzech kluczowych formatach, a mianowicie jako PDF, jak też jako ebooki epub i mobi. Dwa ostatnie formaty są najbardziej uniwersalne i mogą być odtwarzane na różnych urządzeniach, a więc nie tylko na czytnikach, niemniej jednak też na smartfonach czy laptopach. Jednak jeżeli chodzi o pdf-y, to wielu wydawców rezygnuje z tego formatu, ponieważ jest najmniej poręczny. Dobrą cechą e-booków jest to, że w tej wersji dostępne są masowe tytuły z różnych gatunków literackich, a więc np powieści sensacyjne, literatura akademicka czy popularnonaukowa. Znajdziemy tam też ebooki dla dzieci, jak też literaturę młodzieżową czy przeznaczoną dla osób dorosłych.

Zobacz więcej: audiobooki mp3 do pobrania.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.