Zaskocz klienta i wprowadź do oferty torby bawełniane

Eventy biznesowe w Polsce odbywają się bardzo często. Z tego powodu regularnie rośnie przy okazji liczba zamówień na markowe torby bawełniane z nadrukiem. Producenci otrzymują pełno zamówień w ostatnich miesiącach.

W poprzednich latach eventami branżowymi zainteresowane były z reguły jedynie największe korporacje. W tym momencie trend ten się jednak zmienia. Dlaczego? Ponieważ polskie startupy, a dosłownie niezbyt duże firmy zauważyły, że jest to idealna okazja do tego, by marka została zaprezentowana szerszemu gronu. Podczas takich targów każda firma ma swoje stanowisko. Podchodzą do niego osoby i mogą zaznajomić się z ofertą marki i nawet otrzymać mały upominek. Na takie eventy na prawdę często są organizowane specjalne niespodzianki, a omal każda firma woli, ażeby na takim evencie u każdego klienta znalazła się torba z bawełny organicznej ze specjalnym nadrukiem. W ten sposób klient spaceruje po całej hali i po całym wydarzeniu z torbą, na którym widoczne jest logo firmy albo inny nadruk z przesłaniem. Znaczy to, że marka zyskuje na rozpoznawalności. Klient, który odbierze taką torbę z upominkiem na pewno będzie z torby korzystał na długo po zakończeniu targów. Zwyczajnie ekologiczna torba płócienna jest wygodna i daje możliwość na użytkowanie z niej bez limitu. Jest to produkt wielokrotnego użytku, dzięki czemu firma zyskuje nielimitowanego reklamodawcę. Brzmi jak bardzo dobry intencja marketingowy? I tak właśnie jest. Dlatego sporo firm już wprowadziło takie produkty do swojej oferty. Warto też to zrobić i powalczyć o klienta w innowacyjny sposób.

Źródło: Torba płócienna z nadrukiem.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.