Wrózbici i horoskopy

 

W obecnych czasach coraz większą popularnością w Polsce ciesz się wszelkiego rodzaju usługi wróżbiarskie , a ponadto wszelkie materiały powiązane z szeroko pojętą ezoteryką i magią. Ludzie jak widać potrzebują kogoś, kto pomógłby im wyjaśnić jak potoczą się ich losy w przyszłości i bardzo chętnie wydadzą pieniądze na wszelkiego rodzaju seanse spirytystyczne czy zwykły tarot on-line. Wbrew pozorom nie tylko kobiety są zainteresowane takimi rozrywkami, niemniej jednak coraz w ogromnej liczbie przypadków u wróżek czy pomiędzy dzwoniących do telewizyjnych show wróżbitów, ukazują się mężczyźni. Choć zapewne woleliby, aby znajomi lub rodzina nie dowiedziała się o ichniejszym aktywnościach na tym polu.

Zadziwiające jest to, że mimo tak negatywnej opinii większości Obywateli Polski na zagadnienie wróżbity Macieja czy Dawida, stale omawiana branża ma możliwość liczyć na olbrzymią liczbę klientów, wydających swoje ciężko zarobione pieniądze na audycjach telewizyjnych zamiast na darmowy tarot u jakiejś staruszki albo horoskopy. Gwiazdy takich telewizyjnych show mogą liczyć na naprawdę bardzo przyzwoite pieniądze, za umiejętność zaciekawienia widza, wyciągania wniosków i w pewnym sensie lania wody przez kilka godzin na antenie.

Czy natomiast jest to tak rzeczywiście bardziej wartościowe niż jakiś zwyczajny tarot darmowy miłosny w gazetce z programem telewizyjnym? Kiedy przysłuchamy się temu co opowiada doświadczony wróżbita swoim słuchaczom i porównamy to z horoskopami, to przekonamy się, że w jednym i w drugim są w treści rzeczy, które można dopasować do każdej osoby człowieka i nie ma to kilka wspólnego z magią, a jedynie z iluzją.

Zobacz: tarot darmowy miłosny.

One comment

  1. EwaBB napisał(a):

    Szczerze świetny artykuł, niezmiernie mi się przydał, bowiem akurat szukałem odpowiedzi na te pytania. Będę odwiedzał stronę częściej.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.