Ubranka dla niemowląt

 

Kiedy dowiadujemy się, że jesteśmy w ciąży w naszej głowie rodzi się wiele myśli i pytań. Jak urządzić pokój malucha? Jakie zabawki dla niego wybrać? Natomiast zasadniczą kwestią jest głównie dopasowana wyprawka dla niemowlaka, w której nie powinno zabraknąć pieluszek jednorazowych, tetrowych , a oprócz tego flanelowych, chusteczek nawilżanych, mydełka, ręcznika czy kremu przeciwko odparzeniom.

Bardzo ważną kwestię stanowi również dobieranie pierwszych ciuszków dla malucha. W sklepach dziecięcych znajdziemy różnorakie ubranka dla niemowląt, z których część z całkowitą czyli stu procentową pewnością przypadnie nam do gustu. Musisz zakupić kilka ichniejszym kompletów, które będą składały się z czegoś blisko ciałka, np body czy koszulki, a też czegoś dodatkowego, co okryje nóżki niemowlaka, mogą to być np śpioszki. W takim zestawie nie powinno zabraknąć również kaftanika, czyli koszulki rozkładanej, składającej się z dwóch warstw materiału. Długość body i koszulek uzależniony jest od pory roku i pogody lub zwyczajnie od naszych osobistych preferencji ubioru dzieci. Dalszym zakupem powinny być cienkie bawełniane czapeczki, które będą doskonałe w pierwszych dniach życia maluszka, a również sprawdzą się przy kąpieli. Waszemu maluszkowi nie ma możliwość także zabraknąć skarpetek oraz łapek, czyli rękawiczek bez palców.

 

Ciekawym rozwiązaniem przy wyborze ubranek dla malucha mogą się okazać pajacyki dla niemowląt. Zakrywają one kompletne ciałko maluszka w tym rączki i nóżki, zastępując w tym względzie łapki , a ponadto skarpetki. Podobnie jak śpioszki pajacyka zakładamy np na body.

 

Zobacz: wyprawka dla niemowlaka.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.