Tancerz erotyczny

Ażeby zajmować się tańcem erotycznym powinno się posiadać ku temu specjalne predyspozycje. Nie właściwie każdy ponieważ w takie działalności odnajdzie się i będzie czuł się pewnie.

Czy to tancerka erotyczna, czy tancerz erotyczny, to każdy z nich musi posiadać adekwatnej budowy ciało. Musi ono być zgrabne i zadbane. Nie chodzi o to, żeby było skrajnie chude czy bardzo umięśnione. Musi być męskie i kobiece, takie, którego widok ma możliwość wzbudzić pożądanie i podniecenie, bo takim w tej chwili celom służy taniec erotyczny.
Poza tym tancerze erotyczni muszą umieć się poruszać. Na pewno pewnych układów czy choreografii można się nauczyć, jednak osoby, które nie preferują tańczyć czy takie, którym taniec sprawia fizyczny i psychiczny ból, raczej nie będą umiały oddać się mu bez reszty. Konieczną cechą, jaką musi posiadać striptizerka czy striptizer jest świadomość własnego ciała. Umiejętność jego prezentacji i wykorzystywaniaużycia własnej seksualności. Gdyż taniec erotyczny, to nie jest intuicyjny taniec. Jego celem jest uwodzenie i kuszenie, wzbudzenie określonych wrażeń i pożądania. A takie emocje powinno się umieć wzbudzać. Ktoś, kto jest nieśmiały albo krepuje go nagość, nie posiada szans w tym zawodzie. Aby wykonywać striptiz damski lub męski powinno się zatem posiadać nie jedynie określone walory fizyczne, niemniej jednak i predyspozycje natury psychologicznej. Konieczna jest zapewnienie siebie i pewna doza wyuzdania. Przydaje się umiejętność prowokowania i użycia własnego seksapilu. Są one konieczne, by być dobrym tancerzem erotycznym. Bez nich jest to raczej niemożliwe.
Zobacz także: striptizerka.

One comment

  1. Katarzyna napisał(a):

    Bardzo ciekawy tekst, warto go udostępniać.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.