Sztuczne włosy

Ładne i bardzo długie włosy to atrybut każdej kobiety. Chociaż oczywiście nie muszą być bardzo długie, ważne, żeby były zadbane. Część kobiet uznaje jednakże tylko i tylko włosy bardzo długie, jako te najatrakcyjniejsze.

Niestety właściwie każdy włos ma konkretną długość życia. Naturalna apoptoza komórek udziela się także komórką mieszków włosowych i dlatego włos żyje w dużej liczbie przypadków mniej więcej 7 lat. Widzimy wyraźnie, że część osób może zapuścić bardzo długie włosy, natomiast inne muszę zakupować włosy słowiańskie i doczepiać te włosy. Jeśli włosy rosną nam wolno, to przenigdy nie jesteśmy w stanie zapuścić długich włosów, zanim nie zaczną nam wypadać. Cykl życia włosa podzielony jest na kilka etapów. Stopień 1-wszy to wzrastanie i wówczas z cebulki włosowej wydostaje się maleńki, jeszcze bardzo cienki włosek. W cyklu drugim następuje wzrost i właściwe życie włosa. Łodyga włosowa rośnie aż do osiągnięcia konkretnej długości, ale nawet o ile włos jest zdrowy i zadbany, to jednakże przychodzi jego czas i po upływie około siedmiu do ośmiu lat wypada. Jeśli włosy rosną nam wolno, to nigdy nie zapuści my przez to długich włosów. Dla osób, które nie mogą zapuścić włosów, polecane są włosy słowiańskie. Takie włosy są jak najbardziej zbliżone do naturalnych włosów mieszkańców Europy, z uwagą Słowian. Mają taką samą grubość, strukturę, przez co nie charakteryzują się na głowie. Zdecydowanie najlepsze włosy są z dużą dokładnością selekcjonowane i tym samym pozwalają na zapuszczenie, chociaż bez wątpienia powinno być to w nawiasie, pięknych i długich włosów. Dzięki nim fryzura wygląda naturalnie.
Źródło: wlosy slowianskie.

One comment

  1. Weronika napisał(a):

    Gratuluję ciekawego tekstu. Informacje, jakie tutaj wyczytałem są wartościowe.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.