Polecane konto bankowe bez komornika

Koniecznością komornika jest odzyskanie od dłużnika środków inwestycyjnych, które następnie zostaną przekazane dla jego wierzycieli. Znakomita większość komorników na nieszczęście zbyt z uwagą kreuje swoje obowiązki całkowicie wyłączając wszelkie emocje. Każdy z nas preferuje jak najszybciej spłacić wszystkie swoje długi, jednakże nie możemy tego zrobić kosztem naszych najbliższych.

Na nieszczęście w większości przypadków komornicy zamiast zgarnąć ustawową wartość jednej trzeciej wynagrodzenia, zagarniają wszystkie pieniądze znajdujące się na rachunku bankowym. Warto zatem dowiedzieć się, w jakim bank komornik nie znajdzie konta, ażeby zabezpieczyć swoje pieniądze przed pełnym zajęciem. Jedynie w ten sposób będziecie wstanie zabezpieczyć waszą rodzinę przed nagłą utratą wszystkich środków finansowych.
Konto bankowe bez komornika niestety nie jest wstanie w nieskończoność chronić waszych środków finansowych. Według obowiązujących w naszym kraju przepisów prawnych, właściwie każdy bank ma obowiązek współpracowania z komornikiem. Na szczęście niektóre jednostki pozwalają sobie na dość bardzo długie ociąganie się z regularnym podawaniem właścicieli rachunków bankowych. Banki te oferują właśnie bezpieczne dla was konto bez dostęp komornika. Ochrona ta nie będzie trwała wiecznie, ale co najmniej przeze mnietępnych kilkanaście miesięcy wasze pieniądze na pewno będą w pełni bezpieczne. Po kilku albo kilkunastu miesiącach warto przenieść swój rachunek do innego banku, który również oferuje pełną ochronę przed komornikiem przez pewien czas.
Zobacz również: konto bezpieczne od komornika.

One comment

  1. MartynaM napisał(a):

    Bardzo ciekawy tekst, warto go udostępniać.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.