Ocena jakości mieszkania

Aktualnie coraz częściej słyszy się o niedbalstwie deweloperów przy ostatnich pracach wykończeniowych w nowych mieszkaniach. Młodzi ludzie inwestujący kilkaset zł w mieszkanie nagle dowiadują się, że muszą zainwestować dodatkowych kilkanaście w wyeliminowanie wad wykończeniowych utworzonych przez dewelopera. Przy tak wielkiej inwestycji najczęściej liczy się każdy grosz i w tym momencie po prostu nie posiadamy środków finansowych na naprawianie błędów dewelopera.

Oprócz tego nie wy jesteście wszak za nie odpowiedzialni. Na nieszczęście polskie prawo jasno wskazuje, że jeśli podpiszecie odbiór mieszkania Szczecin, to nie będziecie mogli mieć żadnych reklamacji do dewelopera. Warto zatem na urzędowy odbiór wybrać się ze specjalistą z branży budowlanej.
Profesjonalista w ciągu zaledwie kilkunastu minut wykryje wszystkie wady konstrukcyjne występujące w mieszkaniu. W takim przypadku deweloper nie będzie miał wyjścia, jedynie przesunąć odbiór techniczny mieszkania Szczecin na termin, w którym nie będą już występowały żadne wady wykończeniowe. O ile nie pojawicie się na spotkaniu ze specjalistą, to oczywiście i tak bardzo szybko dowiecie się o występujących wadach od waszej ekipy remontowej. Niestety wówczas będzie już z całą pewnością za późno, ażeby zgłaszać dowolne reklamacje do dewelopera. Warto więc należycie przedtem się zabezpieczyć, abyście nie zostali tymi frajerami, którzy napychają dodatkową kieszeń dla bogatych deweloperów. Oddanie mieszkania za kilkaset tysięcy pln w idealnym stanie technicznym jest ich głównym obowiązkiem.
Zobacz więcej: Odbiór techniczny mieszkania Szczecin.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.