Obietnice przedwyborcze

 

Przed wyborami w każdej sytuacji słuchami setek, a nawet tysięcy różnorakich obietnic. Niestety prawie że żadna z nich nie zostaje spełniona, gdy przychodzi co do czego. Politycy bawią się z nami w kotka i myszkę, przez nieustannie obiecują i zarzekają się, że oczywiste kroki zostaną poczynione, a my jak zwykle zostajemy w niczym. Wybory 2015 na kogo glosowac – to pytanie spędza sen z powiek ogromnej liczbie ludzi. Zastanawiamy się, czy jest jakaś opcja, która ma możliwość nam dać coś dobrego, czy któraś z partii w rzeczywistości zmieni nasz kraj.

Temu zastanawianiu się nie ma dosłownie końca. Przez non stop szukamy stosownej opcji, przeglądamy programy wyborcze i bardzo nas one uderzają. Są albo zbyt doskonałe, żeby ogólnie rzecz ujmując posiadać rację bytu albo tak niejasne, że tak faktycznie nic na ich bazie nie możemy wywnioskować. Wybory do parlamentu 2015 to poważna sprawa, dlatego również powinniśmy schować w kieszeń zapędy, które związane są z tymi obietnicami. Nie możemy w nie wierzyć, bo ta ślepa wiara nic nam tak realnie nie da. Będzie nam tylko mącić w głowie i powoduje, że będziemy jeszcze bardziej zdezorientowani. Jeśli cofniemy się wstecz, to przypomnimy sobie, że wiele lat do tyłu różnorakie partie także obiecywały nam wiele rzeczy. Mamiły niewiadomymi widokami na nadchodzące lata, mówiły, że możemy wiele osiągnąć, że wymaganie jedynie naszego zaangażowania i oddania głosu. Wybory 2015 kandydaci nie przebierają w słowach, najeżdżają na siebie wzajemnie i przez bez przerwy próbują podłożyć sobie świnię tak, żeby pozyskać coś na zdetronizowaniu przeciwników. Nic im to nie daje, a jedynie pogrążają sami siebie, obiecując kolejne rzeczy w kosmosu, których nie da się spełnić.

Sprawdź: wybory 2015 kandydaci.

One comment

  1. MistrzJan napisał(a):

    Ciekawie napisany artykuł, jaki jest niesamowicie przydatny. Gratuluję pomysłu.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.