Nowy rząd i nowy porządek

 

W naszym kraju od lat mówi się, że póki ktoś startuje w wyborach, to jest przymilny jak kot, niemniej jednak kiedy te wybory wygra, to spada jego maska i okazuje się, że rządzi jak wszyscy. Pomimo że co kilka lat wybory dokonują swego rodzaju rotacji w kręgach władzy, to jakoś nie widzimy, żeby w związku z tym coś się zmieniało. Można powiedzieć dosłownie, że stale jest gorzej. Nowi posłowie zawsze są jakąś nadzieją na przyszłe dni, przestawiani są jako ci, którzy mogą coś wyedytować, ale czy do tych przemian dochodzi? Może się wydawać, że nie.

Na nieszczęście w tej kwestii stale jakoś stoimy w miejscu i nie możemy pójść nijak do przodu. Prawdą jest, że wymaganie nam takiej władzy, która rządziłaby twardą ręką, która byłaby nieustępliwa i wiedziała, do czego dąży, niemniej jednak każdy, wręcz znany poseł po jakimś czasie zaczyna się martwić wyłącznie o siebie i o własne bardzo dobre imię. Niestety szybko okazuje się, że jego ideały i postulaty wcale nie są tak chronione, jak to zakładał na początku podczas startowania na urząd. Z całą pewnością za każdym razem musisz być dobrej myśli i posiadać nadzieję, że w końcu poszukają się ludzie, którym de facto będzie leżał na sercu los naszego narodu i którzy będą chcieli go w jakiś metodę zrewolucjonizować. Wybory 2015 posłowie pokazały, że mamy w tej chwili ogromną rotacją i z tej rotacji de facto szykują się dla nas jakieś znaczące zmiany. Wyłącznie czy na lepsze? Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas. Póki co dajmy nowemu rządowi się wykazać i sprawdźmy, czy stać go tylko na czcze obietnice, czy również na coś, co de fakto przyniesie nam kiedyś zadowolenie.

Zobacz: nowi posłowie.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.