Notesy z logo

Notesy to rzecz tak praktyczna i potrzebna, że niełatwo się bez nich obejść. Warto zamówić je w swojej firmie dla pracowników. Oprócz tego, że będą prezentem od firmy i będą służyć do różnorakich zapisków, będą też pełnić rolę reklamową.

Ażeby mogły ją pełnić, notesy firmowe muszą mieć nadruk w postaci firmowego logo. Zamawia się notes, wybrawszy przedtem jedną z propozycji, a także wykonanie wybranego nadruku.
W wykorzystywaniu notatników do celów marketingowych istotne jest, jak one się prezentują. Im bardziej są one estetyczne i eleganckie, tym jest to bardziej praktyczny przedmiot reklamowy. Im coś jest bardziej wartościowe, tym lepszym jest nośnikiem reklamy. Można ażeby wybrać nieduży notesik, ale solidny notes w skórzanej oprawie zrobi lepsze złudzenie. Nie musi być bardzo duży. Ważniejsze jest, by pomimo swojej okazałości, był też wygodny w noszeniu. Powinien mieścić się łatwo w niewielkiej szufladzie czy też w damskiej torebce. Najpraktyczniejszy jest format A5, czyli szkolnego zeszytu. Następnym, co trzeba wybrać, jest jego zestaw barw. Będzie ona zależna od rodzaju działalności. Różnorodne barwy mają różnorakie znaczenie i nie każda pasuje do każdej branży. Najczęściej notesy firmowe mają jeden z kolorów, które są charakterystyczne dla firmy. To są te, które pojawiają się w logo, na stronie firmowej, na materiałach graficznych i w wystroju biura. Ta sama paleta kolorystyczna gadżetów reklamowych powoduje, że można mówić o spójnej identyfikacji wizualnej.
Kolejna znacząca kwestia w odniesieniu do wyglądu notesu to nadruk. Ten wybiera się osobiście. W ogromnej liczbie przypadków wybierane są notesy z logo, ale może to być także jego część, jeżeli już logo jest bardziej rozbudowane. Nadrukowane może zostać również hasło firmowe, jeżeli korzysta się z niego w działaniach marketingowych. Notes, jak i inne gadżety z nim, to sposób na promowanie tego hasła.
Polecam: http://www.iveno.pl/notes-reklamowy-a5.

One comment

  1. EwaBB napisał(a):

    Ciekawie napisany tekst, który jest bardzo pomocny. Gratuluję pomysłu.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.