Mycie suchym lodem

Czyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni jest niezwykle trudne, a w szczególności w sytuacji przetwórstwa i produkcji. W zakładach produkcyjnych pracownicy skupiają się głównie na pracy. Utrzymanie porządku jest sprawą drugorzędną, ale najczęściej zajmuje sporo czasu.

Bez wątpienia siłą ludzkich rąk nie zawsze da się wszystko wyczyścić, a kiedy zabrudzenia są bardzo duże i skomplikowane do usunięcia, warto zastosować mycie suchym lodem. Jest to nowa technika, która polega na czyszczeniu mocno zabrudzonej powierzchni przy użyciu lodu, który rozpuszcza się i z dużą dokładnością usuwa wszelkie zabrudzenia. Ta technika jest wyjątkowo skuteczna, a dodatkowo bezpieczna dla czyszczonych powierzchni. Mycie suchym lodem w odróżnieniu od innych metod mycia nie rysuje powierzchni, zatem nie powinniśmy się obawiać ich zniszczenia i konieczności późniejszej naprawy. W Polsce działa już kilka firm, które zajmują się takim czyszczeniem, a oferta rośnie z miesiąca na miesiąc. Zakłady produkcyjne dostrzegły, że sposób ten jest wyjątkowo skuteczny i a przy tym opłacalny pod względem finansowym, zatem bardzo chętnie z niego korzystają. Czyszczenie suchym lodem jest też szybsze niż tradycyjne mycie, więc umożliwia oszczędzać czas, a tym samym środki finansowe. Usługa tego rodzaju jest wykonywana po wcześniejszym ustaleniu terminu. Termin jest uzależniony zwykle od lokalizacji a także zakresu prac i od wielkości firmy zajmującej się takim czyszczeniem. Cena również jest ustalana każdorazowo osobiście w zależności od wielkości zlecenia i częstotliwości mycia. Przy stałej współpracy stawka może być niższa.

Zobacz również: http://www.rontech.pl/czyszczenie-zabytkow-piaskowanie-suchym-lodem/

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.