Modne ubrania

 

Jeżeli w poprzednich sezonach modne zostały sukienki bombki, o tyle w tych furorę robią rozkloszowane modele i im mocniejsze jest to rozkloszowanie, tym całkiem dobrze. Dlatego też w sklepach nie brakuje takich sukienek, są one naprawdę bardzo popularne i tworzone w różnorakich krojach. Takim najpopularniejszym jest model z odciętymi ramionami, gdzie cała góra jest płaska i gładka, a dół mocno odstający. Takie sukienki rozkloszowane nosi się obecnie przede wszystkim na istotne okazje.

Okazjami tymi są wesela, poprawiny, jakieś spotkania wieczorne, randki i tym podobne. W każdym z takowych przypadków sukienka spisuje się tym dużo lepiej, im mocniej dobrana jest do okazji. Najładniej wyglądają chyba modele czarne, białe i w mocno neonowych, intensywnych kolorach. Ważny jest również sam dół, sukienki rozkloszowane muszą być na dole sztywne, dosłownie stojące. Materiał musi być mocny, a jeśli jest delikatny, to trzeba zastosować mocną podszewkę lub specjalne kółeczko, które będzie unosić sukienkę. Tylko wówczas ma ona prawo dobrze się prezentować. Nierzadko można kupić spódnice w takim kroju, a wtedy użycie ma body damskie, jako góra. Jeżeli już jest obciskające i dobrze zestawione, to daje naprawdę fenomenalny efekt i świetnie komponuje się z rozkloszowanym dołem spódnicy. Im bardziej przemyślana jest dana kreacja, tym dużo lepiej wygląda. Takie modne ubranie jednak w tym samym momencie przykuwa wzrok i stwarza, że stajemy się trendy. Dlatego również sukienka taka to prawdziwe must have w szafie każdej, modnej kobiety. Ten trend pewnie utrzyma się jeszcze jakieś 2-3 lata, tak jak poprzednie.

Zobacz też: bielizna na prezent.

One comment

  1. Jacek napisał(a):

    Naprawdę świetny tekst, bardzo mi się przydał, bowiem właśnie szukałem odpowiedzi na takie pytania. Będę zaglądał częściej.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.