Miłość zapisana w kartach

 

Wręcz jeśli nie wierzysz w przeznaczenie, możesz potraktować wróżby miłosne jako rewelacyjną zabawę. W pewnych sytuacjach jednak jej wynik może okazać się na tyle zaskakujący, że dosłownie, o ile twoje wcześniejsze nastawienie było sceptyczne okaże się, że wróżba miłosna kilka zmieniła w twoim życiu. Może dzięki niej postanowisz w końcu zauważyć kogoś, na kogo poprzednio nie zwracałaś sugestie? Kto wie może przyszłe dni odczytana z kart nie będzie wcale tak bardzo różnić się od prawdy. Miłość jest w końcu bardziej nieobliczalna niż nasze przypuszczenia. Jest irracjonalna i niespodziewana tak jak wróżba miłosna. Miłość nie kieruje się rozsądkiem i logiką, zatem dlaczego nie mogłaby być zapisana w kartach albo układzie gwiazd. Możesz nie wierzyć w magię, ale czy sama miłość nie jest magią? Pozbawioną naukowych podstaw, pojawiającą się znikąd. Chociaż dla wielu wróżba miłosna to zabawa ma możliwość być w niej ziarno prawdy. Dosłownie jeśli nie pokazuje idealnej przyszłości może stanowić jakąś wskazówkę, dać bodziec do funkcjonowania. To co zapisane w kartach w ogromnej liczbie przypadków potrafi edytować ludzkie życie. Wróżby miłosne umieją dawać motywację do walki o miłość i w pewnych sytuacjach w beznadziejnych chwilach pomagają wyszukać nadzieję. To nie tylko zabawa choć jeżeli już nie przykłada się do tego wielkiej wagi można potraktować wróżby miłosne jako frajdę albo np jako urozmaicenie wieczoru z przyjaciółkami. Wszystkie z całą pewnością będą się należycie bawić, słuchając wróżb dla siebie, a kto wie może którąś zmobilizuje to do funkcjonowania, bo dosłownie jeżeli wróżby miłosne nie zmieniają życia, posiadają bardzo kilka innych magicznych zalet.

Więcej: miłość.

One comment

  1. PierwszyG napisał(a):

    Cieszę się, że odszukałam ten tekst. Poszerzył on moją wiedzę i myślę, że zainteresuję się tym tematem jeszcze bardziej.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.