Kiedy popsuje się smartfon, komputer, odtwarzacz

Czas nie stoi w miejscu. Tak, to prawda, a widać to w szczególności na rynku urządzeń mobilnych, bo po erze telefonów komórkowych, laptopów, notebooków, nastaje era smartfonów i tabletów. I tutaj widać również produkty Apple, czyli iPady, iPhony czy iPody.

Jedynie, że urządzenia mobilne, jak właściwie każde urządzenie, może się zepsuć. I tutaj powstaje problem. Gdzie poszukiwać pomocy?

Wrocławski serwis icure.pl (mający też swój punkt w Kaliszu) para się diagnostyką i naprawą urządzeń Apple. O ile masz dylematy ze sprzętem, nie wahaj się poszukiwać rozwiązania u profesjonalistów! Co oferuje icure.pl?

– W iPadach (Air, Mini, 1, 2, 3, 4) – przepływ szybki z warstwą dotykową, mikrofonu, szybki z LCD, tylnej obudowy, głośnika górnego, naprawę głośnika dolnego – „Buzzer”,

– w iPhonach (3/3GS, 4/4S, 5/5S) – obieg szybki z warstwą dotykową , a dodatkowo LCD, mikrofonu, tylnej obudowy, głośnika górnego, naprawę głośnika dolnego – „Buzzer”, wibracji, czujnika zbliżeniowego;

– w iPodach (Touch) – przepływ szybki z warstwą dotykową , a ponadto LCD;

– we wszystkich tych urządzeniach – instalację systemu iOS, obieg baterii, przycisku Power lub złącza ładowania – wtyk „Dock”, naprawę przycisków głośności, wtyku audio lub przedniego albo tylnego aparatu

Jeśli nie jesteś z okolic Wrocławia czy Kalisza, możesz prosić o pomoc zdalną. Przesyłając własne cenne urządzenie w nasze ręce, możesz czuć się bezpiecznie. Naprawiony sprzęt przesyłamy na własny koszt do Ciebie jako ubezpieczoną przesyłkę.

Wszystkim użytkownikom urządzeń Apple (iPhonów, iPadów , a dodatkowo iPodów) polecam serwis icure.pl!

Sprawdź sam: icure.pl.

One comment

  1. MistrzJan napisał(a):

    Ciekawie napisany tekst, który jest niesamowicie pomocny. Gratuluję pomysłu.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.