Katalogi niemoderowane

Swego czasu i katalogi internetowe były zasadniczym polem działania pozycjonerów, którym zależało na maksymalne wybicie pozycji danej strony w SERP-ach. Obecnie darmowe katalogi internetowe cieszą się już mniejszą popularnością, Aczkolwiek te zdecydowanie najlepsze wciąż nie straciły na znaczeniu i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zmiany w wytycznych Google odnośnie do pozycjonowania witryn internetowych wymuszają na specjalistach co nieustanne modyfikowanie modeli działania, W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów.

Tak zatem metody, które były stosowane jeszcze kilka do kilkunastu lat temu, dzisiaj w pełni nie przynoszą tych samych rezultatów, które można było uzyskać. Wówczas katalogi seo swego rodzaju tracą na znaczeniu w odniesieniu do dedykowanych stron zapleczowych, przede wszystkim pierwszego poziomu. Strony te konstruuje się w taki sposób, by jak najmniej utożsamiane były ze stroną pozycjonowane. Jednocześnie też ażeby linkowanie wyglądało tam maksymalnie naturalnie. Tutaj warto być świadomym przede wszystkim o aspekcie, jakim jest ilość i jakość linków. Do niedawna najważniejszą rolę grała ilość. Katalog witryn internetowych utworzono w dziesiątkach wersji, na ten sam katalog stawiano linki do tych konkretnych stron, które chcieliśmy pozycjonować. Równocześnie także w późniejszym czasie dążyliśmy do tego, żeby systematycznie powiększać całą bazę do pozycjonowania. Na szczęście zmiany i w tym przypadku powinno się stwierdzić, że pozytywne zmiany doprowadziły do utraty znaczenia ilości na rzecz jakości w konkretnych linków.
Więcej informacji: bezpłatny katalog stron internetowych.

One comment

  1. Agnieszka napisał(a):

    Dobrze napisane, ciekawy tekst.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.