Kalendarz trójdzielny

Kalendarze na potrzeby firm drukuje się w różnych formatach. Mogą to być kalendarze książkowe i plakatowe. Na potrzeby firm wytwarza się także kalendarze trójdzielne. Takie zazwyczaj wiesza się w biurach firmowych. Na kalendarza ichniejszym takich znajdują się nie tylko informacje o tym, czym zajmuje się taka firma. Częstokroć krótko przedstawia się jej ofertę, czy to w formie treści, czy fotografii produktów.

Na wielu z nich umieszcza się informacje o tym, gdzie dana firm się mieści. Takie kalendarze służą promocji i reklamie tym bardziej o ile ofiarowuje się je klientom. Kalendarze takie zamawia się na potrzeby firm zazwyczaj powstały miejscach. O ile kalendarz trójdzielny dla firm drukuje się u stałego producenta, to można liczyć na upusty cenowe. Przy stałej i długiej współpracy kalendarze trójdzielne cena zawsze jest korzystniejsza i niższa. Tym bardziej jeśli zamówienia są duże w takich przypadkach producentowi kalendarzy trójdzielnych opłaca się nawet dać rabat. Bo przy większych nakładach koszty produkcji kalendarzy są mniejsze. Przeciwnie sprawa wygląda, kiedy kalendarze trójdzielne produkowane są w pojedynczych sztukach czy małych nakładach. W ich przypadku często kalendarze trójdzielne cennik mają inny. Jest to niewątpliwe, bo wtedy koszty produkcji są podobne, a ilość kalendarzy na których można zarobić jest mniejsza. Dlatego przy mniejszych nakładach cena pojedynczego kalendarza w każdej sytuacji będzie nieco wyższa. Takie zasady obowiązują u wszystkich producentów kalendarzy, o ile ich ceny się różnią, to są to różnice minimalne i nie zbyt znaczące. Dlatego jeśli firma drukuje kalandarze na swoje potrzeby, to zazwyczaj zadanie to powierz ona zawsze tej samej drukarni, czy agencji, z której usług korzystała już przedtem. Chyba, że uda jej się znaleźć taką, której oferta będzie dużo lepsza i korzystniejsza.
Sprawdź tutaj: www.whiteart.pl/kalendarze-trojdzielne.

One comment

  1. Tokamoka pisze:

    Dzięki, dzięki. Fajny tekst, przeczytalem całość do końca.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.