Jak kupić idealne buty

Wyselekcjonowanie odpowiednich pończoch powinien być podyktowany nie tylko porą roku, niemniej jednak także tym, co na sobie mamy. Na nieszczęście pończochy podzieliły świat mody i dzisiaj widzimy zwolenników trzech głównych nurtów. Pierwszy nurt to osoby, które uważają, że trzeba nosić tylko i jedynie beżowe rajstopy.

Tylko takie uznawane są w ich rozumieniu za właściwe. Z kolei drugi nurt sądzi, że pończochy powinny być zawsze czarne, dlatego że jedynie to zapewnia, że nasza stylizacja będzie wyglądała elegancko. Z kolei jeszcze kolejny nurt uważa, że pończochy trzeba dobrać do pory roku i tutaj w miesiącach ciepłych trzeba nosić beżowe, jednak zimą i ogólnie w miesiącach zimnych należy nosić czarne. Mamy jeszcze czwartą grupę ludzi, taką marginalną, która uważa, że rajstopy powinny być dopasowane do koloru obuwia. Gdy wkładamy czarne buty, rajstopy powinny być czarne. Z kolei, gdy zakładamy inny kolor, szczególnie jakieś jasne lub szczegółowo nude, to rajstopy powinny być beżowe. Niestety zasady te są takie płynne, że stosujemy je wybiórczo, raz do ciemnych butów zakładamy beżowe rajstopy, innym razem zimą zakładamy również beżowe, a w ciepłych miesiącach zakładamy czarne i dopasowujemy je do tego, jaki jest nasz gust. W tym przypadku akurat zasady nie są tak bardzo sztywne, dlatego można pokusić się o ich dowolną interpretację. Jednakże widujemy w ostatnim czasie kobiety w czarnych rajstopach, o ile w grę wchodzi ciemne ubranie, a gdy jest ciepło, widujemy kobiety w pełni bez rajstop, ponieważ tak jest wygodniej.
Sprawdź tutaj: złote szpilki.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.