Gdzie kupić kocięta rosyjskie?

Dużą popularnością pomiędzy wielbicieli kotów cieszą się koty rasy rosyjskiej. Są to zwierzęta charakteryzujące się pięknym dizajnem, mocno zielonymi oczami a także przyjaznym charakterem, dlatego kocięta rosyjskie niebieskie spotykają się z dużym zainteresowaniem. Warto więc poznać więcej informacji na temat tych uroczych zwierząt.

Koty rosyjskie – co warto wiedzieć?
Ze stuprocentową pewnością jeżeli marzymy o takim zwierzęciu, powinno się korzystać z rozwiązania, jakim jest hodowla kotów rosyjskich niebieskich. Znajdziemy tam wyłącznie zdrowe kocięta, które będą gotowe do opuszczenia hodowli, a więc samodzielnego funkcjonowania w nowym domu. Warto mieć na uwadze, że koty powinny być oddawane w ręce nowych właścicieli w najlepszym momencie, tak by były wystarczająco samodzielne. Dlatego hodowla kotów rosyjskich prowadzona przez profesjonalistów oddaje w ręce nowych właścicieli jedynie kocięta między 13 a 14 tygodniem życia, kiedy zwierzęta są już dwukrotnie zaszczepione, zaczipowane, jak również odrobaczone. Przy tym, są nauczone korzystania z kuwety oraz drapaka. Jeżeli już klient ma takie życzenia, to też są już po zabiegu kastracji albo sterylizacji. Wraz z kotkiem przyszły posiadacz otrzymuje też jego książeczkę zdrowia, jak także rodowód. Na 100 procent warto wybierać te kocięta, które pochodzą od uznanych hodowców, którzy w głównej mierze odwiedzają wystawy krajowe i zagraniczne. O ile więc marzy nam się bardzo ładny oraz przyjacielski kot w domu, warto przeanalizować zakup kotów rasy rosyjskiej, które są doceniane przez znawców globalnie.

Zobacz więcej: hodowla kotów rosyjskich.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.