Czy warto korzystać z myjni samochodowej?

 

Mówi się, że człowieka można poznać po butach i po jego samochodzie. Nie chodzi tu oczywiście ani o jakość butów czy samochodu, ale o ich czystość i sposób, w jaki o nie dbamy. O ile zatem chcemy prezentować się właściwie, to nasze obuwie musi być czyste, a samochód zadbany. Wielu osobom służą do tego myjnie bezdotykowe. Szczególnie wówczas, gdy bardzo dużo jeździmy, samochód narażony jest na spore zabrudzenia, by je pokonać, należy go umyć i wywoskować.

Nie ma nic w tym dziwnego w tym, że producent myjni samochodowych za każdym razem będzie twierdził, że mycie auta w ten metodę jest lepsze. Będzie podawał argumenty, jakoby ten metodę był szybszy, tańszy i bezpieczniejszy dla naszego samochodu. Przypatrzmy się temu i zastanówmy, czy de fakto jest to prawdą. Myjąc samochód samodzielnie tracimy czasem dosłownie godzinę czasu. Wszystko uzależniony jest od naszych kwalifikacji, użytych narzędzi i środków, a również od stopnia zabrudzenia. Mycie w myjni samochodowej to maksymalnie 5 minut. Nawet jeżeli zapłacimy na mycie 15 złotych, to czy godzina mojej pracy jest jedynie tyle warta? A dodatkowo musimy się ubrudzić, zmoczyć i zmęczyć. Wychodzi na to, że producent myjni bezdotykowych ma rację i znacznie bardziej opłaca się zapłacić pieniądze i wyjechać z myjni całkiem czystym samochodem. A dodatkowo zaimpregnowanym przed zabrudzeniami i bezpiecznym. Sami w trakcie mycia możemy uszkodzić karoserię, na myjni się to raczej nie zdarzy. Mycie będzie tańsze, bezpieczniejsze i z całkowitą czyli stu procentową pewnością znacznie bardziej wykwintne niż to, które realizujemy poświęcając własny czas w domu.

Zobacz: hala namiotowa.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.