Adwokat do spraw rozwodowych

Stojąc przed ślubnym kobiercem każdy z nas ma nadzieję, że będzie wstanie dotrzymać do końca życia przysięgę małżeńską. Niestety, ale życie pisze różnorakie scenariusze i po kilkunastu latach związku, pomimo sporej miłości, decydujemy się na rozwód. Sprawy rozwodowe nigdy nie są proste, gdyż przez kilkanaście lat wspólnego życia zgromadziliśmy wspólny majątek, który trzeba podzielić.

Więcej są wszak dzieciaki, którym powinno się wciąż zagwarantować stabilizację. Jeśli wartość waszego majątku wynosi ponad pół miliona zł, to zdecydowanie warto korzystać z pomocy specjalisty. Doświadczony prawnik Wodzisław Śląski rozwód pomoże Wam wygrać sprawę z pomyślnym dla was skutkiem. Orzeczenie o winie jest najważniejsze do dalszego podziału majątku oraz w sprawie o alimenty.
Kobiety niepracujące, wychowujące dzieci mają prawo do alimentów nie tylko i wyłącznie na dzieciaki, niemniej jednak także na siebie. Prawnik Wodzisław Śląski alimenty pomoże wam zyskać wysoką stawkę. Alimenty dla byłej żony powinny być wystarczające, aby była ona wstanie utrzymać aktualny poziom swojego życia. Oczywiście z powodu alimentów nie może dojść do pogorszenia stanu finansowego byłego męża. W praktyce łączna suma alimentów na dzieci , a ponadto na żonę nie może przekraczać pięćdziesięciu procent jest uposażeń. Jeżeli wasz już prawie że były mąż posiada wysokie uposażenie, to warto walczyć o alimenty nie tylko i wyłącznie dla dzieciaki, ale też dla siebie. Te pieniądze na pewno wam się przydadzą i będziecie mogli je przeznaczyć na dalszą wiedzę waszych dzieciaki.
Sprawdź również informacje na stronie: adwokat wodzislaw slaski alimenty.

One comment

  1. Katarzyna napisał(a):

    Dzięki, wiedzy nigdy za wiele.

Dodaj komentarz

Blog z przydatnymi informacjami zapewnia to, czego internauci poszukują. Ciekawostki, artykuły oraz zdjęcia zdobią każdy blog. Blog internetowy z ciekawostkami to źródło danych i wielu ciekawostek. Niejedna osoba szuka dobrych i frapujących blogów z newsami. W internecie znajdzie je na pewno.